Industriemechaniker (műszerész/gépész/laktos tapasztalattal )- Németország

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2018.01.25.
Hirdetés azonosító: 1193348
lejárt

Ország:

Németország (+49)

A pozíció leírása:

Faipari darabológépek gyártása/összeszerelése

Feladatkör, felelősségek:

Feladat:

Gépgyártással foglalkozó németországi megbízó cégünk részére keresünk Industriemechaniker pozícióba műszaki/gépész/lakatos szakmában jártas munkatársat. Csapatok jelentkezését is várjuk, mivel 5 munkatársat keresünk (1 fő németül beszélő Industriemechaniker pozícióba műszaki/gépész, vagy lakatos szakmákban való jártassággal, illetve 4 másik kolléga, akiknél nem elvárás a német nyelvtudás, őket az Industriemechaniker kolléga fogja betanítani a munkára)

A munka az október 16-i héten kezdődik Németországban, 2 hét betanulási idővel. A munka időtartama 8 hét, munkáltatói elégedettség esetén szerződéshosszabbításra kerül sor, hosszú távra alkalmazza megbízónk a dolgozókat.

A munkavégzés német bejelentéssel történik.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• műszaki/gépész/lakatos szakmákban való jártasság

• erős német nyelvtudás

• jártasság műszaki rajz olvasásban

Előny:

• Jogosítvány/saját autó

Nyelvtudás:

erős német nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízó cégünk faipari darabológépek gyártásával foglalkozó németországi gépgyártó cég.

A munkavégzés helyszíne: Ulmtól 30 km-re (Baden-Württemberg)

• Munkaórák száma: napi 8 óra, hétfő- péntek

• Munkabér: nettó 13 euró/óra (németül beszélő kolléga esetén), nettó 11 euró/óra (németül nem beszélő, betanított kollégáknál)

• Szállás biztosított, melynek költése 10 euró/nap, csak a tartózkodási napokra fizetendő.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.