Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Indirekt Beszerző

  • Az álláshirdetés 8 napja lett aktiválva

A debreceni NI Hungary Kft beszerzési csoportjába új kollégát keresünk

munkakörbe.

Feladatok:

  • Indirekt anyagok és szolgáltatások beszerzése, beszállítók felkutatásában és kiválasztásában való részvétel
  • Beszállítóktól való árajánlatkérés, azok elemzése, az ártárgyalások megszervezése és lebonyolítása
  • Tenderezési folyamat önálló lebonyolítása
  • Szerződések előkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a projektben résztvevő társterületekkel
  • A projekt időtervének betartása és betartatása
  • Folyamatok optimalizálásában való részvétel

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség preferáltan gazdasági területen
  • Több éves releváns munkatapasztalat
  • Önálló gondolkodásmód és rendszerszemlélet
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség

Amit kínálunk

  • Nagyfokú önállóság döntéshozatalban és kivitelezésben
  • Folyamatos szakmai fejllődés lehetősége
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő

Cégünkről
A National Instruments emberközpontú vállalat, amely nemcsak vásárlóira, partnereire és részvényeseire fordít kiemelt figyelmet, de munkatársaira is. Élettel teli és innovatív vállalati kultúrát építettünk ki, olyan jövőt formáló eszközöket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, amellyel jobbá teszik a világot, csökkentik a környezeti terhelést és igyekszünk jobbá tenni a közösséget, ahol dolgozunk és élünk. Nagy hangsúlyt fektetünk a dolgozói elégedettségre, az emberekkel való bánásmódra és az irántuk érzett felelősségre. A National Instruments számos piacképes és személyre szabott juttatást kínál dolgozóinak. Meggyőződésünk, hogy munkatársaink képezik a vállalat alapját, elkötelezettségük és energiájuk nélkül a cég nem tudná elérni céljait. Emiatt tartjuk számon őket vállalatunk legfontosabb értékeiként.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre