Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Indirekt Beszerző

  • Valeo Auto-Electric Magyarország Kft.
  • Veszprém, Veszprém
  • A hirdetés 5 napja lejárt

Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóként a Valeo valamennyi autógyár partnere világszerte. Innovatív termékeket és rendszereket kínálunk, amelyek hozzájárulnak a szén-dioxid kibocsátás csökkentéséhez és az intuitív vezetés fejlesztéséhez. 168 telephelyünkkel, 20 kutatási, 38 fejlesztési, 15 elosztó központunkkal, 32 országban 102.900 munkavállalót foglalkoztatunk világszerte.

Veszprémi gyárunkban személy - és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére és gyártására specializálódtunk. Prémium kategóriás kapcsolók, szenzorok, elektronikai vezérlőegységek, kameravezérlők széles skáláját gyártjuk személygépjárművekbe, teherautókba és haszongépjárművekbe. Új üzletággal bővülve és a legfejlettebb technológiák alkalmazásával néhány éve kezdtük meg SMT gyártásunkat.

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • Új projektek létrehozása, folyamatok biztosítása figyelembe véve a beszerzési stratégiát
  • Helyi igények szerinti költségvetés készítése
  • Jelentéseket készítése
  • Beszerzési folyamat fenntartása/betartatása
  • Vállalatirányítási rendszer és beszerzési rendszerek kezelése
  • Területek: Szolgáltalások, energia, szállítmányozások, hulladék kezelés, válogatás-utómunka

Elvárásaink:

  • Főiskolai végzettség (előny: mérnöki vagy kereskedelmi diploma)
  • Minimum 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat (autóipar előny)
  • Kiváló kommunikációs készség, stratégiai döntések meghozatala
  • Képesség, hogy a rendelkezésére álló információk/források mellet képes legyen saját ötletekkel projekteket kezelni
  • Nagyfokú tárgyalási képesség és erős elemző készség
  • Önállóság, szigor és kellő felelősségtudat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, cafeteria, étkezési hozzájárulás, bejárási támogatás, iskolakezdési támogatás, kedvezményes szemüveg készítési lehetőség)
  • 13. havi juttatás
  • Sport- és szabadidős tevékenységek támogatása
  • Tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök
  • Fejlődési- és karrierlehetőség
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, és szívesen csatlakoznál egy dinamikusan fejlődő autóipari vállalathoz, amely a világpiac egyik meghatározó szereplője, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a pozíció feltüntetésével.

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Gyártás / Termelés > Termelési hivatalnok
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.12.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre