Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Indirect Commodity Buyer, Europe

  • Hire-One Kft.
  • Győr
  • A hirdetés 20 napja lejárt

Pozíció leírása:

Európai gyártó vállalatok gépeinek, berendezéseinek és szerszámainak beszerzése - több beszerzővel közösen;
Beszerzési projektek koordinálása;
Kapcsolattartás a gyárak vezetőivel, logisztikai igazgatóival;
Beszerzési folyamatok újragondolása, amennyiben erre szükség van hatékonysági okokból;
Beszállítói tárgyalási levezénylése, szerződések megkötése;
Beszállítói szerződések felülvizsgálata.

Követelmények:

Stratégiai beszerzői tapasztalat és tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Lévén, hogy gépek és szerszámok beszerzéséről van szó, fontos a műszaki tapasztalat/végzettség/affinitás

Munkavégzés helye:

Győr

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
Tárgy mezőben: Indirect Commodity Buyer, Europe (Győr)
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/9430259 (Kiss Bernadett).

Amit nyújtunk

Motiváló bérezés, cafeteria, teljes bejárástámogatás
Nemzetközi projektek, feladatok
Szoros együttműködés a németországi központtal

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Győr
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.09.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Indirect Commodity Buyer

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Aktív részvétel a meghatározott...
Zalaegerszeg

Global Commodity Buyer

Cvonline.hu partner

Global Commodity BuyerGlobal Engineering Compan...
Németország

Buyer

Trenkwalder Kft

Reviews and analyzes purchase requisitionsCoord...