Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Impregnáló operátor

  • Szakmunkásállások.hu
  • Budapest, Pest, X. kerület
  • A hirdetés 50 napja lejárt

Betanított munkalehetőség

IMPREGNÁLÓ OPERÁTOR

pozícióban a X. kerületben!
Versenyképes fizetés és cafeteria már a próbaidő alatt is!

Partnerünk az ipar és közlekedés különböző területein (járműipar, energia előállítás, fémelőállítás, stb.) használt technológiai anyagok (műszén, grafit, kerámiák) és azokból készült termékek (szénkefék, áramszedők, áramátviteli rendszerek, stb.) gyártásával és fejlesztésével foglalkozik. Dinamikusan fejlődő magyarországi cég sikeres csapatába keresünk kollégát X. kerületi munkahelyre.

Feladatok:

  • Műszén blokkok impregnálása műgyantákkal technológiai és műveleti utasítások alapján
  • Szénkefék és kefetartók felületkezelése (galvanizálás)
  • A termelési tervben meghatározott termékek legyártása az előírt mennyiségben, minőségben az előírt határidőre
  • Környezetvédelmi valamint munka- és tűzvédelmi előírások betartása

Munkaidő:

  • 2 műszak, heti váltásban
  • 5:40-14:00 és 13:40-22:00
  • Hétfőtől péntekig

Elvárások:

  • 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Néhány éves vegyipari szakmai tapasztalat
  • Vegyipai szakmunkás/techikusi végzettség
  • Nyomástartóedény gépész végzettség
  • Emelőgép-kezelői végzettség
  • Robbanásbiztos berendezés kezelője/karbantartója végzettség
  • MS Office alkalmazások ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria már a próbaidő alatt is
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási hozzájárulás
  • Betanulási és mentor program
  • Gyümölcsnap minden szerdán
  • Céges busz a KÖKI termináltól
  • Céges tanfolyamok és tréningek
  • Hónap dolgozója díj

Jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén lehetséges:
70/321-3618, 70/415-2419 vagy önéletrajz küldésével elektronikusan.

Helyek Budapest
Pest
X. kerület
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka, Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre