Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Import, export és logisztikai ügyintéző

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Évszázados múlttal rendelkező magyar vállalat az ORION Elektronikai Kft. budapesti telephelyére

IMPORT, EXPORT ÉS LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

munkatársat keres

Az állás betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • 1-3 év import, export és logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás írásban (napi e-mail levelezésben)

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Import – export ügyintézés
  • Külföldi ügyfelekkel, fuvarozókkal kapcsolattartás
  • Szállítólevél, számla és más dokumentum készítése
  • Áruforgalommal kapcsolatos adminisztrációs munkák
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Budapesti telephely
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető
  • Fiatalos csapat
  • Megbízható vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni magyar vagy angol önéletrajz beküldésével lehet elektronikusan vagy az alábbi elérhetőségeken:

Posta cím: ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29/B,
Fax 260 6520

Helyek Budapest
Pest
X. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Export-import szakértő, Kereskedelmi asszisztens, Külkereskedelmi ügyintéző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre