www.cvonline.hu

Igazgatósági asszisztens

  • A hirdetés 95 napja lejárt

Az Aegon Pécsi igazgatóságára keresünk talpraesett

Asszisztenst

azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • vezető támogatása, munkaprogramjának megszervezése,
  • szakmai anyagok, dokumentációk, prezentációk, kimutatások készítése határidők betartásával,
  • szervezési feladatok ellátása (külső és belső megbeszélések, utazások, rendezvények),
  • kapcsolattartás, együttműködés külső és belső partnerekkel,
  • iroda működésének biztosítása (telefonkezelés, vendégek fogadása, szükséges eszközök beszerzése).

Szakmai elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • MS Office programok magas szintű ismerete,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Személyiségbeli elvárások:

  • kapcsolatorientált, nyitott személyiség,
  • erős kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt,
  • kiemelkedő problémamegoldó képesség,
  • támogató, segítő attitűd, erős együttműködési képesség,
  • önálló munkavégzésre, folyamatok menedzselésére való képesség,
  • pontosság, precizitás (írásos anyagok elkészítése, határidők betartása),
  • ügyfélközpontú szemlélet,
  • felelősségvállalás és lojalitás.

Amit kínálunk:

  • innovatív multinacionális szervezeti kultúra,
  • jó csapatmunka,
  • közösségi értékek,
  • szakmai fejlődési lehetőség
Helyek Pécs (Pécs, Koller u., 7626 Magyarország)
Baranya
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens, Titkárnő, Ügyintéző
Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.10.16.