Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IGAZGATÓI ASSZISZTENS

REHAU Kft.
Régió: Budapest, Pest, Újhartyán

Hozzáadva: 2019.05.01.
Jelentkezési határidő: 2019.05.10.
header

A polimer alapú megoldások prémium-márkájaként a REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető. Világszerte 190 telephelyen több mint 19.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről.

ÚJONNAN ÉPÜLŐ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBA

Leendő feladataid:

  • Ügyvezető igazgató munkájának támogatása
  • Osztályvezetőkkel való kapcsolattartás
  • Bejövő-kimenő levelezések kezelése
  • Dokumentumok rendszerezése, iktatás
  • Találkozók, megbeszélések szervezése
  • Utazások megszervezése, ezekkel kapcsolatos költségek kezelése
  • Riportok rendelkezésre állásának biztosítása
  • Tárgyalási jegyzőkönyvek, prezentációk készítése
  • Céges találkozók és rendezvények szervezése és koordínálása

Szükséges tapasztalatok:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Jó szervezői készség
  • Barátságos, ügyfélorientált személyiség
  • Önálló, precíz munkavégzés

Mit kínálunk Neked:

  • Bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria
  • Karácsonyi juttatás, közlekedési költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

Amennyiben felkeltettük érdeklődését várjuk fényképes magyar és idegen nyelvű pályázati anyagát!

Helyek Budapest
Pest
Újhartyán
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Irattáros, Menedzser asszisztens, Titkárnő, Ügyintéző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre