www.cvonline.hu

Igazgatási szakértő

  • A hirdetés 749 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

 igazgatási szakértő

 munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • testületi/bizottsági munkaanyagok tartalmi és formai véleményezése
  • testületi bizottsági munkatervek előkészítése, társterületekkel való egyeztetése
  • bizottsági ügyrendek gondozása, aktualizálása
  • szabályozási feladatokban való közreműködés
  • felettes vezető számára háttéranyagok, elemzések készítése a bizottsági ülésekhez kapcsolódóan
  • munkaanyagokkal kapcsolatos fordítások készítése (magyar-angol / angol-magyar)

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági vagy jogi végzettség
  • pénzügyi szektorban, esetleg multinacionális vállalatnál szerzett min. 3-5 éves szakmai tapasztalat (adminisztratív területen, pl. szabályozás, jog, igazgatás, corporate governance)
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • precizitás
  • problémamegoldó képesség
  • logikus gondolkodás
  • monotónia tűrés
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • együttműködési készség

Jelentkezési határidő: 2015. december 31.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol