Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IFRS specialista

  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

Hazánk egyik meghatározó festék-és vakolatgyár csapatába keressünk új munkatársunkat, aki az eddigi évek során megszerzett könyvelői tudását, valamint IFRS területen szerezett tapasztalatát tovább tudná kamatoztatni egy közel 30 éve működő nemzetközi tulajdonú vállalatnál, mint

munkatárs.

Amilyen feladatokra számíthatsz:

  • Az aktuális adózási és számviteli szabályok alkalmazása a napi munka során;
  • Részvétel az adóbevallások, adatszolgáltatások, valamint a havi és éves zárások elkészítésében IFRS és a magyar számviteli szabályok alapján;
  • A cégcsoport konszolidált beszámolójához adatszolgáltatások elkészítésében való aktív közreműködés;

Téged várunk, ha:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel és IFRS mérlegképes könyvelői szakképesítéssel rendelkezel;
  • 3-5 év gyártóipari tapasztalat áll mögötted;
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (MS Word és Excel);
  • Kiváló kommunikációs készséged van, angol nyelven is;
  • Analitikus, problémafókuszú gondolkodás, proaktivitás és precizitás jellemez.

Előnyödre válik, ha:

  • Vectory vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit nyújtunk:

  • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég;
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások;
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre.

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye.

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre