Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Idősgondozó, szociális ápoló- és gondozó (f/n)

  • R+S Group
  • Németország, Külföld
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Perspektívát kínálunk

Számunkra az emberek állnak a középpontban: megbecsülés, bizalom és biztonság - ezek a mindennapi életünk értékei! Legyél a csapatunk kiemelkedő tagja és győzödj meg saját magad az új perspektívákról és fejlődési lehetőségekről.

Szívünkön viseljük jövődet!

CuraVita Medical+Care az R+S cégcsoport tagja, amely 31 éve meghatározó szerepet tölt be az európai piacon, valamint több, mint 3.800 főt foglalkoztat 28 telephelyen szakmunkásként és egyéb területen. CuraVita az orvosi, ápolási és szociális ellátási szektor szakembereinek közvetítésére specializálódott.

Fuldába különböző intézményekbe folyamatos álláslehetőségre

Idősgondozókat, szociális ápoló- és gondozókat (f/n)

keresünk

Jövőbeli feladataid:

  • Lelkiismeretesen ellátod az alapgondozás- és ápolási feladatokat
  • Aktívan támogatod az ápoltakat a szabadidős tevékenységek részvetelében
  • Az ápolási tevékenységeket korrekt módon dokumentálod
  • Lelkiismeretesen ellátod a feladatokat idősek otthonában vagy házi ápolási szolgáltatóknál

Amit elvárunk tőled:

  • Sikeresen befejezett szociális gondozó és ápoló vagy idősgondozó (F/N) képzés
  • Magas szintű felelősség és elkötelezettség
  • Empátia, szenvedély valamint csapatmunka
  • Autó, jogosítvány előny. Ha a házi ápolást választod, a B kategóriás jogosítvány elengedhetetlen
  • Legalább A2 színtű német nyelvtudás
  • Integrációra, a német nyelvtudás illetve szakmai tudás elmélyítésére való hajlandóság

Mindezek cserébe ezt kínáljuk neked:

  • Határozatlan idejű német munkaszerződés
  • Díjszabály szerinti bérezés (segédápolóként bruttó 2.000-2.100€ / szakképzett ápolóként bruttó 2.300-2.500€)
  • További juttatások (karácsonyi és szabadságpénz, éjszakai-, vasárnapi-, ünnepnap- és túlórapótlékok)
  • Egészségügyi megelőző vizsgálatok
  • További előnyök: vállalati nyugdíjbíztositás, üzemanyagutalvány, gyermekgondozási támogatás, ingyenes sportolási lehetőségek, jubileumi-, hűség- és ajánlánlási bónuszok
  • Továbbképzési lehetőségek a partnerakadémián vagy különböző partnereknél
  • Foglalkozás-egészségügyi menedzsment
  • Személyes anyanyelvi kapcsolattartó és megbízható megállapodások
  • Átvállaljuk az elismertetési eljárás adminisztrációját a hozzá tartozó költségekkel együtt
  • Szükség esetén segítség a lakáskeresésben

Egész jól hangzik, ugye? Ragadd meg a lehetőséget! Szeretettel várunk!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Németország
Külföld
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > ápolási asszisztens, Szociális munkás
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Nővér
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.09.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre