Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Idősgondozó / betegápoló - Németország - idősek otthona

  • Dremo Personaldienstleistung GmbH
  • Németország, Külföld
  • A hirdetés 20 napja lejárt

Idősgondozó / betegápoló

Németország

A DREMO egy személyesen a tulajdonosok által vezetett, drezdai munkaerő kölcsönző (Zeitarbeit) és közvetítő vállalat. 1996 óta megbízható partnerei vagyunk munkavállalóinknak és a partnereinknek is egyaránt az idős- és beteggondozás területén. Önnek is szívügye az ápolás? Erősítse Ön is csapatunkat!

Tevékenységi körök:

  • Az intézményi ápolás során felmerülő idősgondozáshoz, betegápoláshoz kapcsolódó feladatok ellátása
  • Társadalmi kapcsolatok támogatása a szabadidős tevékenységek és az ápolás során
  • Higiéniai előírások betartása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Orvosi ellátás – tapasztalattól függően

Elvárások:

  • Releváns szakirányú végzettség (OKJ-s képzéseket is elfogadunk)
  • Német nyelvtudás szükséges, folyamatos, összefüggő mondatokban való beszéd (a munkahelyi kommunikáció kizárólag német nyelven folyik)
  • Rokonszakmával több éves tapasztalat: kórházban, idősek otthonában, szociális otthonban legalább 1 év vagy 24 órás betegápolásban legalább 3 turnusmentes év
  • Utazási hajlandóság Németország területén
  • Hajlandóság több műszakban, hétvégén illetve ünnepnapon való munkavégzésre
  • Számítógépes alapismeretek
  • Fizikai fittség
  • Végzettsége németországi honosításának (Anerkennung) megszerzésében segítünk, amennyiben nem rendelkezik vele

Bérezés:

  • Havi nettó kb. 1450-1700 €
  • Munkaidő: heti 35-40 óra
  • Lehetőség túlórára
  • 25 % túlóra pótlék
  • 50 % vasárnapi pótlék
  • 100 % ünnepnapokon
  • Szabadságpénz
  • Karácsonyi bónusz
  • Fizetett szabadság

Amit kínálunk:

  • Német bejelentett szerződéses munkaviszony, beteg- és nyugdíjbiztosítás
  • Hosszú távú, folyamatos megbízások
  • Ingyenes szállás a munkavégzés helyszínének közelében
  • Ingyenes munkaruha
  • Lehetőség heti előlegfizetésre
  • Magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy
  • A közvetítés INGYENES!

Ha az állásajánlattal kapcsolatban bármilyen kérdésük van, azt feltehetik a következő telefonszámon:

Kapcsolattartó: Bocsi Bettina
Elérhetősége: +493518977532 vagy +3662815008

Jelentkezéseket fényképes NÉMET nyelvű szakmai önéletrajzzal várjuk.

Az Ön pályázati adatainak védelme számunkra nagyon fontos. Kérem, vegye figyelembe a pályázókra vonatkozó adatvédelmi nyilatkozatunkat (Link megjelenítéseÖn a cégünkhöz történő jelentkezésével egyidejűleg ezzel egyetért.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Németország
Külföld
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > ápolási asszisztens
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Nővér
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.09.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre