Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Idegen nyelvi szerkesztő

  • Quami Személyzeti Tanácsadó Kft.
  • Szeged, Csongrád
  • A hirdetés 34 napja lejárt

1999-ben alapított - középiskolai és általános iskolai segédtankönyvek, illetve nyelvkönyvek kiadására szakosodott - Megbízónk számára keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • A képviselt területekre vonatkozó új könyvötletek, koncepciók készítése.
  • Szerzők, lektorok egyéb közreműködők felkutatása, értékelése és kiválasztása.
  • Könyvek felelős szerkesztése, szakmai lektorálása.
  • A szerzők és lektorok tevékenységének koordinálása.
  • Nyelvi korrektúrázás.
  • Borító, rajz és tipográfiai javaslatok a grafikus részére.
  • Részvétel elődadásokon, könyvbemutatókon és könyvvásárokon.

Elvárások:

  • Német nyelvszakos tanári diploma.
  • Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.
  • A pozíció betöltése szempontjából előny jelent a jó szervezőkészség, valamint más idegen nyelvek ismerete.

Juttatások:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Béren kívüli juttatások.
  • Hosszú távú biztos munkahely.
Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Kiadványszerkesztő, Korrektor, Nyomdai szedő, Szerkesztő, Tördelő
Oktatás / Képzés > Nyelvtanár
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2018.11.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre