Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hűtőraktáros

  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Dinamikusan fejlődő vállalkozásunkba keresünk

kollégát, két műszakos munkarendben.

Bérezés megegyezés szerint.

Feladatok:

  • A forgalmazott termékek átvétele a beszállítóktól.
  • Áru előkészítés, raktár rendezés.
  • Aktívan részt vesz az árukihordók munkájának segítésében.
  • Óvja, a raktárkészletet.
  • Betartja a belső szabályokat.

Elvárások:

  • B kategóriás vezetői engedély
  • Terhelhetőség,
  • Megbízhatóság, önálló, precíz munkavégzés

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat (1-2 év)
  • Pályakezdő
  • Saját gépjármű (munkábajáráshoz)

Munkavégzés helye: Hajdúnánás

Munkaidő: 8 órás, teljes munkaidő

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát az elérhetőségi adatok pontos megjelölésével küldje el.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: +36304244390 / Nagy Róbert

Helyek Hajdúnánás
Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Szakmunka / fizikai munka > Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre