Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Húsboltvezető

HSA Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.06.16.
Jelentkezési határidő: 2019.07.04.

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A tranzakciós tevékenység felügyelete Irányítása, koordinálása (beszerzési és értékesítési)
  • Az áruk begyűjtésének, csomagolásának, szállításának, szervezése
  • Termékkínálat kialakítása
  • Tervezi, irányítja és ellenőrzi az áruforgalmat segítő tevékenységet
  • Az üzlet szolgáltatási normájának meghatározása
  • Megszervezi az árubemutatókat, kóstolókat, egyéb fogyasztói találkozókat
  • A kereskedelmi egység elektronikus nyilvántartási rendszerének kiválasztása
  • A munkatársak feladatinak és hatásköreinek kidolgozása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Jó szervező és elemző készség, problémamegoldó gondolkodásmód
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Debrecen, Debrecen-Józsa
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Üzletvezető
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre