Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hunter értékesítő

  • Az álláshirdetés 5 napja lett frissítve

Magyarország egyik vezető élelmiszeripari nagykereskedése

HUNTER ÉRTÉKESÍTŐ

munkakörbe teljes munkaidős kollégáját keresi.

FELADATAID LESZNEK NÁLUNK:

  • Új üzleti partnerek akvirálása,
  • A piac és a versenytársak folyamatos figyelemmel követése,
  • Vevői információk pontos átadása területi képviselőnek és a társ osztályoknak,
  • Ajánlatok elkészítése,
  • Tárgyalások lebonyolítása,
  • Az értékesítési célok megvalósítása.

AMIT KÉRÜNK, HOGY:

  • Legyen minimum középfokú végzettséged,
  • B kategóriás jogosítványod vezetési gyakorlattal,
  • Legyél kiváló kapcsolatteremtő,
  • Légy nyitott, megnyerő személyiség,
  • Legyen értékesítési tapasztalatod,
  • Stratégiai és eredményorientált szemlélettel végezd munkád.

ELŐNNYEL INDULSZ, HA:

  • Élelmiszeripar területén, HoReCa szektorban szerzett tapasztalatod is van már,
  • Felsőfokú végzettséggel is rendelkezel.

AMIT EZÉRT MI KÍNÁLUNK NEKED,

  • Fiatalos, lendületes, „jófej” csapat,
  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • Mobiltelefon, laptop, gépjármű a munkavégzésedhez,
  • Rendszeres csapatépítők, rendezvények,
  • Fitness bérlet,
  • Alapfizetés + Jutalékrendszer + negyedéves bónusz.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest XV. kerület

Jelentkezéseket várjuk.

Helyek Budapest
Pest
XV. kerület
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Telefonos értékesítő, Területi képviselő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre