Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Humánpartner koordinátor (Szombathely)

  • MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Szombathely, Vas
  • A hirdetés 80 napja lejárt

MÁV-START
MÁV-csoport

HUMÁNPARTNER KOORDINÁTOR

munkatársat keresünk

Szívesen lennél egy dinamikusan fejlődő csapat tagja? Érdekel a HR fejlődő világa? Szereted az embereket, de tudsz folyamatokban is gondolkodni? Legyél Te a Csapatunk legújabb tagja!

Feladatok

  • irányítja és szakmailag támogatja a területéhez tartozó humánpartnerek szakmai munkáját
  • koordinálja a létszám- és munkaerőmozgások folyamatos nyomon követését és az éves képzési terv összeállítását
  • havi rendszerességgel kimutatásokat és elemzéseket készít
  • javaslatot tesz új humánpolitikai módszerek, eljárások kialakítására
  • szorosan együttműködik a szervezeti egységek vezetőivel

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú humán vagy gazdasági állami iskolai végzettség
  • vonatkozó szabályozások, törvények ismerete
  • legalább 5 év hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat

Előnyt jelent

  • MÁV csoporton belül szerzett szakmai tapasztalat adminisztratív területen
  • DMS ismeret
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • megbízható jövedelem
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (Cafetéria: bruttó 271.400 Ft/év + SZÉP Kártya: nettó 92.900 Ft/év)
  • az alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
Szombathely

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozott idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Juhász Henrietta 30/603-6906

2019. július 3.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szombathely
Vas
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti menedzser, Személyzeti munkatárs, Személyzeti tanácsadó
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre