www.cvonline.hu

Humánerőforrás gazdálkodási vezető

  • Company_icon Tranzit-Food Kft
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

Kelet-Magyarországon 27 éve dinamikusan fejlődő, több tevékenységi körrel rendelkező TRANZIT Csoport

Humánerőforrás gazdálkodási terület irányítására vezető

munkatársat keres.

Feladatok:

A társaság tulajdonában lévő keltető üzem, takarmánykeverő üzemek, vágóhidak és 4 megyében lévő több mint 50 baromfi állattartó telepein a munkaerő gazdálkodás irányítása.

  • Előkészíti, koordinálja, irányítja és ellenőrzi a munkakörébe tartozó munkaerő gazdálkodási feladatok elvégzését,
  • Megtervezi és kivitelezi az új munkaerő toborzását és kiválasztását, kapcsolatot tart a munkaerő-közvetítő cégekkel,
  • Szervezi , irányítja és ellenőrzi a szakterületéhez tartozó  munkaügyi  személyi állomány  tevékenységét, működését.
  • Elkészíti a rövid-, közép- és a hosszú távú létszám és bérgazdálkodási terveket, biztosítja annak végrehajtását,
  • Alkalmazza a tevékenységére vonatkozó jogszabályi előírásokat, részt vesz a hatósági eljárásokban.
  • Kezdeményezi a teljesítmény értékelő, ösztönző és elismerő rendszer bevezetését és működteti azt,
  • Kezdeményezi a hatékonysági és szervezetfejlesztési változtatásokat,
  • Részt vesz a pályázatok elkészítésében.

Elvárások:

  • Felsőfokú HR iskolai végzettség
  • 3-5 év szakmai gyakorlat
  • Vezetői tapasztalat
  • Jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Jó szervező és kommunikációs képesség, szakterülete alapos ismerete, gyakorlatias jártasság
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Munkaerő toborzás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Bérszámfejtésben való jártasság
  • Agrárgazdaság vagy élelmiszeripar területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívásokkal teli, mozgalmas feladatok
  • Szakmai- és anyagi fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Debrecen valamint a társaság 4 megyében lévő telephelyein

Kérjük, fényképes, részletes szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével), valamint motivációs levelét küldje el részünkre.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti menedzser
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > HR igazgató
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.02.02.