www.cvonline.hu

Humánerőforrás gazdálkodási igazgató (Budapest)

  • A hirdetés 45 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Humánerőforrás gazdálkodási igazgató

Helység
Budapest
Terület
Emberi erőforrás (humán)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

A munkakör célja
A több mint 19 ezer munkavállalóval rendelkező MÁV Zrt. emberi erőforrások gazdálkodásával összefüggő feladatok tervezésének, működésének, végrehajtásának irányítása és felügyelete. A MÁV-csoport kompenzációs rendszereinek működtetése.

  • csoportszintű bérgazdálkodás szabályainak rögzítése
  • a vállalati humánerőforrás tervezés, a várható prognózis készítés rendszereinek működtetése, fejlesztése
  • bér-összehasonlító elemzések, jövedelemszint felmérések készíttetése, illetve munkaköri vizsgálatok irányítása
  • a vállalati emberi erőforrás kapacitás hatékony felhasználás beszámolási rendszerének működtetése
  • a vállalati bérrendszer működtetése
  • országos és külföldi benchmark adatok elemzése
  • a MÁV-csoport béren kívüli juttatások rendszereinek működtetése, szabályozása, felügyelete
  • csoportszintű elemzések, javaslatok, intézkedések kidolgozása a foglalkoztatás hatékonyságának növelése érdekében

A munkakör betöltésének feltételei

  • közgazdasági diploma
  • legalább 8 év nagyvállalati munkaerő-gazdálkodási területen szerzett tapasztalat
  • legalább 3 év vezetői tapasztalat
  • kompenzációs ismeretek
  • SAP ismeret
  • erkölcsi bizonyítvány
  • üzleti szemlélet, eredmény-orientáltság
  • stratégiai gondolkodás
  • kiváló koordinációs és elemző készség
  • kiváló kommunikációs- és tárgyaló képesség

Előnyt jelent

  • jogi vagy humán másoddiploma
  • kontrolling ismeretek

2017.12.03.

Bővebb felvilágosítást ad
Elek Emőke 1/511-4334 01/43-34

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti menedzser, Személyzeti munkatárs
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Pénzügyi kontroller
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű