Humán ügyfélszolgálati szakelőadó (Cinkota / Dunaharaszti / Szentendre)

  • A hirdetés 76 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

Humán ügyfélszolgálati szakelőadó

Helység
Cinkota / Dunaharaszti / Szentendre
Terület
Emberi erőforrás (humán)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.

Feladatok

  • fogadja a humán ügyfélszolgálatokon a munkavállalóktól-, vagy külső szervezettől érkező, a humán szolgáltatással kapcsolatos észrevételeket, melyekre válaszol, s melyeket továbbít a humánszolgáltatás back office szervezeteihez
  • a munkavállalók kérésére - kiemelten figyelve a személyes adatok védelmére - az SAP rendszer segítségével adatszolgáltatást nyújt
  • valamennyi tevékenységét adminisztrálja a SAP HR CRM rendszerben
  • megkeresésre tájékoztatást ad a munkavállalót érintő adat-nyilvántartási, juttatási, elszámolási kérdésekben
  • munkavállalói juttatásokhoz kapcsolódó értékutalványok kezelésével /átvételével, megőrzésével, kiosztásával/ kapcsolatos feladatokat lát el, leltárfelelősséggel tartozik a rá bízott értékutalványokkal kapcsolatosan

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség (érettségi)
  • gazdasági vagy humán szakirányú felsőfokú tanfolyam
  • társadalombiztosítási, számviteli, munkajogi ismeretek
  • személyes adatok kezeléséről szóló törvény ismerete
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • 3 év szakmai gyakorlat

A munkakör betöltéséhez szükséges tulajdonságok:

  • szolgáltatói szemlélet
  • kiemelkedően magas kommunikációs képesség
  • folyamatban gondolkodás
  • jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • SAP HR modulok kezelésében szerzett gyakorlat
  • jövedelem elszámolásban, társadalombiztosítás területen szerzett tapasztalat
  • MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű használatában való jártasság

Amit ajánlunk

  • barátságos csapat, támogató munkahelyi légkör
  • széleskörű juttatási csomag
  • segélyezési rendszer, képzési lehetőség
  • bruttó bér 3%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • szakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb vállalatcsoportjánál
  • szakmai kihívásokban gazdag tevékenység
  • korrekt munkafeltételek

További információ

Munkavégzés helye: Cinkota / Dunaharaszti / Szentendre

Amennyiben felkeltettük érdeklédését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát a Jeletkezés gombra kattintva küldheti el. Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

2017.12.04.

Bővebb felvilágosítást ad
Szücs Anna 1/511-4132 / 01/41-32

Várjuk jelentkezését!

Helyek Pest
Budapest
Szentendre
Dunaharaszti
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrátor, Ügyintéző
Humán erőforrás > Hr asszisztens, Személyzeti munkatárs
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.20.