www.cvonline.hu

Humán Erőforrás Munkatárs

  • A hirdetés 504 napja lejárt

Budapesttól 30 percre található autóalkatrész-gyártó Partnerünk számára keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Munkavállalók toborzása (mérnöki, adminisztratív és fizikai)
  • Álláshirdetések feladása, kapcsolattartás munkaerő-közvetítő partnerekkel
  • Jelöltek interjúztatása, tesztírások szervezése és lebonyolítása
  • Belépési és kilépési dokumentumok, szerződések, munkaköri leírások frissítése
  • Toborzás-kiválasztással kapcsolatos riportok készítése
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Kapcsolattartás oktatási intézményekkel
  • Részvétel a szervezetfejlesztésben, továbbá a munkavállalói magatartásra és megelégedettségre irányuló projektekben

Elvárások:

  • Releváns felsőfokú végzettség (HR/pszichológia/gazdaság)
  • Minimum két év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Interjútechnikák ismerete és alkalmazása szellemi és fizikai munkakörökre egyaránt
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office ismeret
  • Empátia és emberismeret
  • Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
  • Önálló és proaktív személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér
  • Cafeteria, utazási költség térítése átlagon felül, teljesítményalapú bónusz, kedvezményes melegétkezés
  • Multinacionális környezet
  • Hosszú távú és változatos munkalehetőség
Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2016.09.07.