Ugrás a tartalomra

Villamossági összeszerelő

Tatabányai partnerünkhöz keresünk munkatársakat villamossági berendezések összeszerelésére.
Bár betanított összeszerelő munkáról van szó, valamilyen villamossági szerelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Feladatok:

  • Akkumulátortöltő berendezések Villamossági és mechanikai szerelése
  • elektronikai panelek szerelése és bekötések
  • mechanikai szerelés,
  • hűtőrendszer installálása a berendezés tetejére (kb, 2,5m magas), ennek vízzel való feltöltése és kiszállítás előtt a leeresztése
  • Ezt követően a szoftverek feltöltése, majd a berendezés villamos tesztelés (saját szoftver) és mechanikai beállítás történik.
  • Az elkészült tornyok takarítása és csomagolása zárja a feladatok sorát.

Munkádat egy műszakos munkarendben végezheted, hétfőtől péntekig.

Önéletrajzodat juttasd el hozzánk a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Tatabánya, 2800 Magyarország
Komárom-Esztergom
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Általános iskola

Frissítés dátuma: 22.09.2022

Állás megosztása