Ugrás a tartalomra

Villamos karbantartó

Higiéniás világmárkákkal foglalkozó partnercégünk Gyöngyösön található telephelyére keressük a tapasztalt vagy lelkes pályakezdő kollégákat ELEKTROMOS KARBANTARTÓ pozícióba.
Ha szeretnél egy amerikai mentalitású vállalat munkatársa lenni görgess tovább!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Gyártósori elektromos rendszerek tervszerű karbantartása;
  • A gyártási folyamat során felmerülő elektromos hibák beazonosítása és javítása;
  • Folyamatok optimalizálása;
  • Fentebb említett tevékenységekhez fűződő adminisztratív feladatok.

Téged keresünk, ha:

  • Pályakezdő vagy és elektronikai végzettséggel rendelkezel VAGY középfokú végzettséged mellett szakmai munkatapasztalataid vannak;
  • Alapszintű PLC tudással rendelkezel;
  • Nem jelent problémát a több műszakos munkarend vállalása.

Amit az ügyfelünk kínál:

  • Motiváló alapbéreden felül 60%-os műszakpótlék;
  • 13. havi fizetés;
  • Próbaidő lejárta után cafetéria OTP SZÉP kártyára;
  • 34 Ft/km bejárás támogatás
  • Céges buszjárat Lőrinciről;
  • Határozatlan idejű munkaszerződés;
  • Modern környezet és jófej kollégák.

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Gyöngyös
  • Munkarend: 3 műszakos 8 órás munkarend

Gyöngyös
Heves
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 23.11.2022

Állás megosztása