Ugrás a tartalomra

Területi vezető

Lapker csoport néven 1998-ban kezdtük meg működésünket. Fő tevékenységünk az országos lapterjesztés. Célunk, hogy a forgalomban lévő hírlapokhoz, magazinokhoz olvasni szerető ügyfeleink az ország valamennyi pontján hozzáférjenek.
A Relay és Inmedio kiskereskedelmi hálózatot üzemeltető Magyar Lapterjesztő Zrt. keres

Budapest és Pest, Bács-Kiskun, Csongrád-Csanád, Jász-Nagykun-Szolnok megyék területére

Területi vezetőt

Akinek főbb feladatai:

  • a területileg vezetése alá tartozó üzletek működésének biztosítása
  • a szolgáltatás és működés minőségének javítása
  • a forgalom növelése és a költségek kontrollálása
  • a hosszú távú, megbízható működtetéséhez kereskedelmi szempontból a legalkalmasabb vállalkozók biztosítása

Amit kérünk a munkakörhöz:

  • középfokú végzettség
  • kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • vezetői és kommunikációs készség
  • problémamegoldó és önálló munkavégzési készség
  • proaktív, dinamikus, mobilis személyiség
  • nyitottság és kiváló kapcsolatteremtő képesség

Előnyként értékeljük:

  • kiskereskedelmi hálózat üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Mit adunk mi mindezért cserébe?

  • Munkavállalói státusz
    • Határozatlan idejű munkaszerződés

    • Számunkra fontos a stabilitás, munkatársainak hosszútávú megbecsülése

  • Szociális háló
    • Szociális háló - csoportos élet és balesetbiztosítás
  • A munka mellé jár
    • Laptop, telefon, személygépkocsi a munkavégzéshez, béren kívüli juttatás SZÉP kártyára

Várjuk jelentkezését, rövid szakmai önéletrajz formájában, fizetési igény megjelölésével, Területi vezető jeligével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Budapest
Pest
Bács-Kiskun
Csongrád
Jász-Nagykun-Szolnok
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
Középiskola

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása