Ugrás a tartalomra

Vendéglátóipari cégcsoport megbízásából keresünk miskolci munkavégzéssel teljes munkaidős, változó munkarendben új munkatársat az alábbi pozícióba:

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Kitűnő kommunikációs készség szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság
  • Változó munkarend hétköznapi/hétvégi akár esti műszak

Előnyök:

  • Call centerben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Feladatok:

  • Adminisztráció
  • Beérkező megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Megrendelői panaszok kezelése szóban és írásban
  • Feladatok továbbítása az illetékes kollégáknak

Megbízóról:

  • Magyar tulajdonban lévő, 10 éve a vendéglátóipari szektorban tevékenykedő, kereskedelmi és különböző logiszkiai szolgáltatásokat nyújtó cégcsoport tagja.
  • Versenyképességüket modern és magas színvonalú megoldásokkal, valamint környezettudatos szemléletünkkel biztosítják.
  • Ezzel az attitűddel azonosulni tudó szakembert keresnek csapatukba.

Amit mi tudunk kínálni:

  • Azonnali munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát nettó munkabér igény megjelölésével "Ügyfélszolgálati munkatárs – Miskolc" tárggyal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS (borsod57)

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása