Ugrás a tartalomra

Szenior Java algoritmus fejlesztő – Vezető tanácsadó rendszerek

Tedd velünk biztonságosabbá és energiahatékonyabbá a jövő vonatjait és villamosait! Vegyél részt vezető támogató rendszereink fejlesztésében és készíts olyan algoritmusokat, amik a kötöttpályás közlekedés kihívásainak is megfelelnek! Csatlakozz a világ vezető fékrendszer gyártó és fejlesztő vállalatához és légy tagja „Vezető tanácsadó rendszerek” csoportunknak! Ha kíváncsi vagy, hogy pontosan mire jó egy vezető tanácsadó rendszer, akkor videónkat megtekintve megtudhatsz néhány izgalmas részletet.

EZEK LESZNEK A FELADATAID:

  • Vezetői tanácsadó rendszer (DAS – Driver Advisory System) funkcióinak fejlesztése a felmerülő igények alapján
  • Teljes funkciók feletti felelősség
  • Új funkciók és komplex algoritmusok implementálása
  • A tervezési folyamatokban való aktív részvétel egy scrum csapat tagjaként
  • Meglévő funkciók és algoritmusok támogatása és továbbfejlesztése
  • Automatikus unit tesztek implementálása
  • Fejlesztők munkájának koordinálása

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 éves Java fejlesztő tapasztalat
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Gyors helyzetfelismerés, strukturált gondolkodás, önállóság
  • Tapasztalat összetett algoritmikus problémák megoldásában
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Koordinációs készség
  • Jó kommunikációs készség, dinamikus munkatempó
  • Nemzetközi környezetben való kooperációs készség
  • Igény a precizitásra és pontosságra

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Modern irodai környezetben dolgozhatsz
  • Kiemelkedő bérezéssel és széles körű juttatási csomaggal számolhatsz (Cafeteria, 13. havi fizetés, magán egészségbiztosítási csomag, élet- és balesetbiztosítás)
  • Nálunk kötetlen munkaidő, heti 2 nap Home Office lehetőség vár
  • Részt vehetsz nemzetközi projektekben, akár külföldi helyszíneken is
  • Ha szeretnéd fejleszteni szakmai tudásodat, részt vehetsz konferenciákon, képzéseken, oktatásokon, és tanúsítványok megszerzésében is támogatunk
  • Innovatív termékekkel, technológiákkal és megoldásokkal dolgozunk
  • Támogató és jó hangulatú csapatban történik a munkavégzés
  • Sportegyesületünk és céges konditermünk számtalan sportolási lehetőséget ad
  • Ha biciklivel, vagy autóval járnál, nálunk mindkettőt biztonságban tudhatod az ingyenes és zárt parkolónkban

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA:

  • Atlassian termékek ismeretével rendelkezel (Jira, Bitbucket stb.)
  • Van Azure tapasztalatod
  • Ismered a TeamCity-t
  • Dolgoztál már Artifactory-val
  • Beszélsz németül

MUNKAVÉGZÉS: 1238 Budapest, Helsinki út 105.

Regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltsd fel önéletrajzod és add le jelentkezésed!

Kérlek, kattints a "Jelentkezem" gombra!

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
5-10 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása