Ugrás a tartalomra

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SZÁMVITELI CSOPORTVEZETŐ

(16-1913)

pozícióba.

Feladatok:

  • 6 fős számviteli csapat irányítása,
  • Főkönyvelői feladatok ellátása,
  • Gazdasági igazgató támogatása (cash flow management, banki aktivitások, büdzsé tervezés),
  • Auditokra való felkészülés, azok levezetése,
  • Beszámolók elkészítése,
  • Adóbevallások, riportok készítése,
  • Havi és éves zárásokban való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,
  • IFRS szerinti könyvelésben való jártasság,
  • Hasonló terüelten szerzett releváns, vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Kiemelkedő bérezés és juttatások,
  • Céges autó magánhasználatra,
  • Heti két nap home office lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest keleti része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1913”-os referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

SZÁMVITELI CSOPORTVEZETŐ (16-1913)

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 02.12.2022

Állás megosztása