Ugrás a tartalomra

A világ vezető outdoor médiavállalata megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁRI ADATKEZELŐ

Mit várunk el Tőled?

  • Középfokú szakképesítés
  • Talpraesett személyiség
  • Műszaki beállítottság
  • Anyagmozgatógép kezelői bizonyítvány (pl. béka, targonca) megléte
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelési képességek
  • Felhasználói szintű számítógép-felhasználói ismeretek (szoftverek)

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • Netmaster és SmartSite rendszerek használata
  • Kézi vagy gépi anyagmozgatás a kijelölt tárolóhelyekre
  • Szállítmányok fogadása, kirakodása, mennyiségi átvétele a szállítmányokhoz kiállított szállítólevelek, kisérőjegyzékek alapján
  • Raktár/telephely leltározásában és raktár/telephely eszközeinek, készleteinek selejtezésében, való aktív részvétel
  • Napi feladatok egyeztetés utáni delegálása, ellenőrzése, munkacsoport készítése
  • Anyagok készletre vételezése, napi fogyások könyvelése
  • Adminisztratív feladatok ellátása, táblázatok készítése, egyeztetések.
  • Együttműködés a társosztályokkal

Megbízóról:
A világ vezető outdoor média vállalata, mely világszerte több, mint 80 országban folytat üzleti tevékenységet, a legmagasabb színvonalat biztosítva a hirdetőeszközök területén.
Nagy hangsúlyt fektet a kreatív, egyedi ügyféligények megvalósítására, a márkák fejlődésére.
Kiemelt, forgalmas helyeken található hirdetési felületeinkkel világszerte 410 millió embert érünk el naponta.
Lelkes csapatunkba Raktári adatkezelő munkatársat keresünk.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, megbízható nemzetközi vállalati háttér
  • Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiegyensúlyozott munkahelyi légkör, támogató vezetők
  • Közös csapatépítő programok, remek hangulat
  • Cafeteria
  • Egészségbiztosítás és éves szűrővizsgálat
  • Céges telefon
  • Masszázs fotel
  • Gyümölcsnap, ingyen kávé, üdítő

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben jelentkezni szeretnél a pozícióra, kérünk, hogy mellékeld fényképes, szakmai önéletrajzodat, valamint jelezd havi bruttó bérigényedet a "Jelentkezem" gombra kattintva!

RAKTÁRI ADATKEZELŐ (bp1285)

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Frissítés dátuma: 02.12.2022

Állás megosztása