Ugrás a tartalomra

Precíziós gazdálkodási szaktanácsadó

A KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

munkatársat Dél-dunántúli Régiónk területére.

Leendő kollégánk feladatai:

  • a meglévő partnerkapcsolatok ápolása, szaktanácsadási feladatok ellátása
  • új szaktanácsadási partnerkapcsolatok kiépítése
  • komplex szaktanácsadási szolgáltatás nyújtása
  • a precíziós gazdálkodás szakmai támogatása, a termelők részére helyszíni oktatás tartása
  • szoros együttműködés az üzletkötőkkel, az üzletág hasonló munkát végző kollégáival
  • aktív részvétel szakmai rendezvények, szakmai bemutatók szervezésében és lebonyolításában
  • teljes körű részvétel pályázatokban
  • riportálás a közvetlen felettes és a szakmai felettes irányába

Számunkra az ideális jelölt:

  • felsőfokú agronómiai vagy műszaki végzettséggel rendelkezik
  • mezőgazdasági termelésben vagy szaktanácsadói tevékenységben szerzett szakmai tapasztalat
  • magas szintű informatikai tudással bír
  • „B" kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik és van vezetési rutinja is
  • jól kommunikál és hatékonyan tud együttműködni leendő kollégáival és partnereivel
  • elkötelezett és komplex gondolkodás jellemzi
  • kiváló kezdeményező készséggel rendelkezik
  • megbízhatóan, pontosan és következetesen végzi munkáját
  • mobilis

Előnyt jelent, egymástól függetlenül:

  • növényvédelmi szakmérnöki vagy növényorvosi végzettség
  • térinformatikai ismeretek
  • hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • mezőgazdasági termelésben vagy szaktanácsadói tevékenységben szerzett legalább 3 éves szakmai gyakorlat
  • angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: a feladatok jellegétől függően a Dél-dunántúli Régió területe (szaktanácsolt KITE alközpontok: Bonyhád, Kaposvár, Pellérd, Sárbogárd)

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • versenyképes havi alapjövedelem
  • alapbéren felüli elérhető extra jövedelem
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
  • céges autó, mobiltelefon, laptop
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés

Bonyhád
Tolna
Kaposvár
Somogy
Pellérd, 7831 Magyarország
Baranya
Sárbogárd
Fejér
Teljes munkaidő
2 év
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 09.08.2022

Állás megosztása