Ugrás a tartalomra

Marketing ügynökség megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PHP, EGYEDI FEJLESZTŐ, PROGRAMOZÓ

Elvárások:

  • 3+ év fejlesztői szaktudás, valamelyik kódnyelvben: PHP, Java, Laravel, Angular, Symfony, Python
  • Csapatban való munkavégzés
  • Határidők tartása

Főbb feladatok, munkák:

  • Weboldalak, webes alkalmazások, szoftverek egyedi fejlesztése
  • Főként backend, de előny ha frontend oldalról is van tapasztalatod
  • Minden ügyfelünknél van egy projektvezető és több kolléga aki a projekten dolgozik, ahol te lennél az egyedi fejlesztésekért felelős
  • Backendes feladatok, több mint 800 elégedett ügyfél: Coop Élelmiszerlánc, Zepter Magyarország és még számos ügyfél!

Amit kínálunk:

  • Fix vagy óradíjas elszámolás
  • Rugalmas munkaidő, akár részmunkaidő
  • Home Office
  • 28 fős csapat
  • Átlátható és konkrét folyamatok
  • Kezdés: minél előbb

Legyél a csapatunk tagja!

Munkavégzés helye:

  • Budapest. XV. kerület / Home office

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!

PHP, EGYDI FEJLESZTŐ, PROGRAMOZÓ (bp1197)

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 28.06.2022

Állás megosztása