Ugrás a tartalomra
NPI PROJEKTMÉRNÖK (16-2093)
pozícióba.

Nemzetközi, dinamikusan bővülő gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

NPI Projektmérnök

(16-2093)

pozícióba.

Feladatok:

  • Új projekt bevezetésében való aktív részvétel,
  • Felelősség a projekt sikerességéért,
  • Gyártósorok áttelepítésében, beüzemelésében, fejlesztésében való aktív részvétel,
  • Beszállítókkal, projekt részvevőivel való együttműködés,
  • Idő-és költségvetési terv kidolgozása, követése és betartása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Gyártó közegben szerzett több éves tapasztalat (autóipari tapasztalat előny),
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Heti 1 nap home office lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Cafeteria, havi szintű jelenléti bónusz, féléves bónusz,
  • Aktív nyelvhasználati lehetőség.

A munkavégzés helye: Jász- Nagykun- Szolnok és Heves megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-2093”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Teljes munkaidős
3 -5 év tapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 30.03.2023

Állás megosztása