Ugrás a tartalomra

Generál tervezéssel, műszaki ellenőrzéssel és kivitelezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI RAJZOLÓ (Archicad) / ÉPÍTÉSZ TERVEZŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • ArchiCad programban való magabiztos munkavégzés, szakmai tapasztalat alapján
  • Önálló, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Több éves szakmai gyakorlat
  • Kivitelezésben szerzett előkészítői gyakorlat

Főbb feladatok, munkák:

  • Építmények tervezési feladatainak ellátása
  • Építészeti engedélyezési- és kiviteli tervdokumentációk készítése
  • Szakági tervezőkkel való együttműködés

Megbízóról:
1991 óta sikeresen működő cég
Fő tevékenységük a mérnöki szolgáltatás, ezen belül is legfőképp generál tervezés, műszaki ellenőrzés, kivitelezés.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés
  • Rengeteg szakmai kihívás, megbízható kollégák

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!

MŰSZAKI RAJZOLÓ (Archicad) / ÉPÍTÉSZ TERVEZŐ (hajdu100)

Debrecen
Hajdú-Bihar
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 02.12.2022

Állás megosztása