Ugrás a tartalomra

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGÜGYI TECHNIKUS

(16-1651)

pozícióba.

Feladatok:

  • Minőségirányítási folyamatok működtetése, ellenőrzése és fejlesztése,
  • Beszállítói és vevői reklamációk kezelése,
  • FMEA készítés és karbantartás,
  • A termékek minőségének tervezésében és javításában való aktív részvétel,
  • Tanusító és vevő auditok lebonyolításában való részvétel,
  • Minőségügyi dokumentumok elkészítése és karbantartása,
  • ISIKAVA rendszer használati szintű ismerete.

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Home office lehetőség (havi 2 nap),
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • Szakmai kihívások, izgalmas projektek mentén fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Bács-Kiskun és Fejér megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1651”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

MINŐSÉGÜGYI TECHNIKUS (16-1651)

Bács-Kiskun
Fejér
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 08.08.2022

Állás megosztása