Ugrás a tartalomra

MÉRŐKEZELÉSI, KORLÁTOZÁSI ÉS KIVIZSGÁLÁSI MUNKATÁRS

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.

MÉRŐKEZELÉSI, KORLÁTOZÁSI ÉS KIVIZSGÁLÁSI OSZTÁLYA

MUNKAKÖRBE MUNKATÁRSAT KERES

FŐBB FELADATOK

  • a szolgáltatási területen meghatározott vízmérők cseréje
  • a szolgáltatási területen a hátralékos felhasználókkal szemben közüzemi ivóvíz-szolgáltatás felfüggesztésének vagy korlátozásának végrehajtása törvényes keretek között
  • felhasználói megkeresések ügyintézése során szükséges helyszíni kivizsgálások elvégzése
  • tervezett mérőhely ellenőrzése és hitelesítési mellékmérőcserék és/vagy plombálások dokumentált elvégzése

FELTÉTELEK

  • középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • önállóság, jó kommunikációs készség

ELŐNY

  • technikusi végzettség, érettségi
  • hasonló területen szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Siklós

Jelentkezni 2022. október 03-ig lehet.

Siklós, 7800 Magyarország
Baranya
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása