Ugrás a tartalomra

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

(16-1892)

pozícióba.

Feladatok:

  • Karbantartási feladatok tervezése,
  • Preventív karbantartási folyamatokért történő felelősségvállalás,
  • Adódó műszaki problémák elhárítása,
  • Karbantartási stratégia kidolgozása,
  • Karbantartó technikusok szakmai támogatása,
  • Mérnökséggel való szoros együttműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Gyártóeszközök, gépek karbantartásában szerzett munkatapasztalat,
  • Gyártóiparban szerzett jártasság, előny az autóipari háttér,
  • Az aktív, jó angol nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag,
  • Válsághelyzet estén is stabil háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben.

A munkavégzés helye: Heves megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1892”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

KARBANTARTÓ MÉRNÖK (16-1892)

Heves
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 02.12.2022

Állás megosztása