Ugrás a tartalomra

Junior SQL fejlesztő

A KITE Zrt. pályázatot hirdet

munkakör betöltésére Nádudvaron található Központjába

Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást

Leendő kollégánk feladatai:

  • megismerni a társaság felépítését, működését és tevékenységét,
  • szakmai alapok elsajátítása, gyakorlati tapasztalatok megszerzése,
  • Oracle adattárház új és meglévő funkcionalitásainak a fejlesztése.

    • Normalizált adatbázis tervezés és kialakítás,
    • Adatmodellezés,
    • Riportok készítése,
    • Dokumentációk készítése.

Számunkra az ideális jelölt:

  • informatikai területen szerzett felsőfokú végzettséget (BSc/MSc vagy közvetlenül a végzés előtt áll),
  • rendelkezik SQL és PL/SQL ismerettel,

  • motivált a szakmai fejlődésre,

  • megbízhatóan, pontosan és következetesen végzi munkáját

  • hatékonyan tud együttműködni leendő kollégáival.

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Gazdasági informatikus végzettség,
  • Oracle termékek ismerete,

  • TOAD ismerete,

  • MSSQL ismeret.

  • LINUX szerver ismeret,

  • BI eszköz ismeret pl: POWER BI, Tableau, SAP BOBI, etc.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • bejárás támogatás,
  • béren kívüli juttatások (Szép-kártya és egészségbiztosítás),
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés,
  • céges buszjárat Debrecenből, Hajdúszoboszlóról és Püspökladányból,
  • az említett településeken kívül eső lakhely esetében munkába járás támogatása.

Nádudvar, 4181 Magyarország
Hajdú-Bihar
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 29.06.2022

Állás megosztása