Ugrás a tartalomra

Junior műszaki menedzser

A KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

munkatársakat Dél-dunántúli Régiónk területére.

Junior műszaki menedzserként feladataid az alábbiak lesznek:

  • a társaság felépítésének, működésének és tevékenységének megismerése
  • a cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel
  • szakmai tudás fokozatos elsajátítása, gyakorlati tapasztalatok megszerzése
  • képzési terv alapján szerviz tevékenységünk, gép- és alkatrész kereskedelmünk, valamint a precíziós mezőgazdaság megismerése
  • agrárpiaci ismeretek elsajátítása
  • partnerek látogatása

Téged keresünk, ha:

  • befejezett felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • számítógépes ismereteid legalább felhasználói szintűek
  • rendelkezel "B" kategóriás jogosítvánnyal
  • jól kommunikálsz és hatékonyan tudsz együttműködni kollégáiddal és a partnerekkel
  • erős kereskedelmi attitűddel, értékesítői szemlélettel rendelkezel
  • megbízhatóság, pontosság és következetesség jellemez
  • mobilis vagy, mivel ez nem „irodában ülős munka"

Ha a felsoroltakon kívül az alábbiak is igazak rád, akkor köztünk megtalálhatod a helyed:

  • gépészmérnöki vagy mezőgazdasági műszaki végzettséggel rendelkezel
  • van tapasztalatod a mezőgazdaságban, mezőgazdasági gépek kereskedelmében vagy üzemeltetésében
  • társalgási szinten beszéled az angol vagy német nyelvet

Munkavégzés helye: a feladatok jellegétől függően a Dél-dunántúli Régió területe (KITE alközpontok: Bonyhád, Kaposvár, Pellérd, Sárbogárd)

Munkádért cserébe a következő juttatási csomagra számíthatsz:

  • versenyképes havi alapjövedelem
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása: mobiltelefon, laptop, céges autó
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és hosszú távú karrierlehetőség

Bonyhád
Tolna
Kaposvár
Somogy
Pellérd, 7831 Magyarország
Baranya
Sárbogárd
Fejér
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 16.08.2022

Állás megosztása