Ugrás a tartalomra

Magyar tulajdonú, piacvezető ipari gépalkatrészekkel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

IRODAI ÜGYINTÉZŐ / ASSZISZTENS

Követelmények:

  • Számítógépes ismeretek: levelező szoftver, vállalatirányítási szoftver, böngésző használata
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete.
  • Talpraesett, jó probléma megoldó szemlélet, önálló munkavégzés

Főbb feladatok, munkák:

  • Szállítmányozások intézése
  • Banki kivonatok felvitele, utalások előkészítése
  • Megrendelések részbeni kezelése
  • Külföldi partnerekkel való kapcsolattartás
  • Iratok lefűzése (minimálisan, a legtöbb folyamat elektronikus)

Megbízóról:
Magyar tulajdonú, piacvezető ipari gépalkatrészekkel foglalkozó céghez keresünk ügyintéző / asszisztenst
Több, mint 10 éve stabil háttérrel rendelkezik
Sikerük titka, hogy magas fokú szakértelmükkel és nagy raktárkészletükkel tudják kiszolgálni a hazai és nemzetközi hajtástechnikai igényeket

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés,
  • Fiatalos hangulat
  • Kulturált környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Munkaidő 8.00 – 16.30

Munkavégzés helye:
Nagytarcsa

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

IRODAI ÜGYINTÉZŐ / ASSZISZTENS (pest516)

Nagytarcsa, 2142 Magyarország
Pest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Frissítés dátuma: 02.12.2022

Állás megosztása