Ugrás a tartalomra

HR-asszisztens - részmunkaidő (20 óra/hét)

A Takko Fashion 19 országban, közel 1900 üzletével Európa egyik legeredményesebb ruházati kiskereskedelmi lánca, amely a minőséget és megfelelő ár-érték arányt kereső vásárlók számára nyújt aktuális mindennapi viseleteket. A Takko Fashion az ismert trendeket követve kínál kényelmes, hordható és a vásárlók mindennapjaihoz igazodó ruházatot. A kiváló ár-érték arány elérése érdekében egyértelmű célunk, hogy üzleteinkben vonzó vásárlási élmény keretében egyesítsük a magas minőséget képviselő termékeket és a kedvező ajánlatokat.

Olyan munkatársakat keresünk, akik szakmaiságukkal, nyitottságukkal és lelkesedésükkel hozzájárulnának további sikereinkhez.

HR-asszisztens
részmunkaidő (20 óra/hét)

Feladatok

  • A kiválasztási folyamat aktív támogatása (álláshirdetések aktualizálása, önéletrajzok kezelése)
  • Az új munkatársak beléptetésével kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • (adatbekérés, bejelentés, szerződés és egyéb dokumentáció elkészítése)
  • A kötelező munkaegészségügyi vizsgálatok nyilvántartásának naprakészen tartása és szervezése
  • Szoros kapcsolattartás az üzletekkel és a területhez kapcsolódó külső partnerekkel
  • Általános irodai adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • Német, vagy angol nyelvtudás,
  • Számítógépes ismeretek (MS Office),
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Önálló munkavégzés

Vonzó munkakörnyezet vár egy fejlődő, európaszerte működő vállalatnál, egy dinamikus csapatban, ahol önálló munkavégzésre van lehetőség a sokoldalú és érdekes feladatok ellátása során.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérjük jelentkezz hozzánk fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Budaörs
Pest
Részmunkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Frissítés dátuma: 02.12.2022

Állás megosztása