Ugrás a tartalomra

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

(16-1755)

pozícióba.

Feladatok:

  • Digitális és analóg áramkörök tervezése,
  • Termékfejlesztésben, validációs folyamatokban való részvétel,
  • Szériagyártás támogatása fejlesztési oldalról,
  • Társosztályokkal való együttműködés,
  • Nemzetközi R&D projektekben való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny: villamosmérnök, mechatronikai mérnök),
  • Hardverfejlesztés területén szerzett szakmai tudás / tapasztalat,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését egyaránt várjuk,
  • Előny az aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség hosszú távon,
  • Kiemelkedő jövedelem és juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1755”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK (16-1755)

Borsod-Abaúj-Zemplén
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása