Ugrás a tartalomra
GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK (16-1886)
pozícióba.

Válsághelyzetben is növekedni képes, nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK

(16-1886)

pozícióba.

Feladatok:

  • Fém és műanyag alkatrészek, termékek tervezése, fejlesztése,
  • 3D tervezőszoftver használata (Catia, Siemens NX),
  • Az alkatrészek, termékek gyártásba kísérése, ehhez műszaki támogatás biztosítása fejlesztési oldalról,
  • Nemzetközi R&D projektekben való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny: gépészmérnök, járműmérnök, mechatronikai mérnök),
  • 3D tervezés területén szerzett néhány éves munkatapasztalat,
  • Hasonló területen szerzett legalább 2 éves, releváns tapasztalat (autóipar),
  • Műanyagipari háttér előnyt jelent,
  • Aktív, jó angol VAGY német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • Szakmai kihívások, izgalmas projektek mentén fejlődési lehetőség,
  • Heti 2 nap home office lehetőség.

A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1886”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Győr-Moson-Sopron
Teljes munkaidős
Legalább 2 év tapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 09.12.2022

Állás megosztása