Ugrás a tartalomra
FOLYAMATMÉRNÖK (16-2014)
pozícióba.

Stabil hátterű, nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

FOLYAMATMÉRNÖK

(16-2014)

pozícióba.

Feladatok:

  •  A gyártási folyamatok felügyelete,
  • Auditálásban való aktív részvétel,
  • Gyártási folyamat hatékonyságának növelése,
  • Mérnökségi vezetőnek való riportálás,
  • Elektronikai berendezésekkel kapcsolatos hibák javítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Karrierlehetőség hosszútávon,
  • Béren kívüli juttatási csomag,
  • Aktív nyelvhasználati lehetőség,
  • Céges buszjárat.

A munkavégzés helye: Pest megye keleti része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-2014”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Pest
Teljes munkaidős
1-2 év tapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 19.02.2023

Állás megosztása