Ugrás a tartalomra

Vendéglátóipari cégcsoport megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ / TERÜLETI KÉPVISELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Modern szemlélet, nyitottság a gasztronómia irányába

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Környezettudatos szemlélet
  • Értékesítői tapasztalat
  • A gasztronómiai trendek naprakész ismerete
  • Pest megyei lakóhely

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfélkör bővítése a vendéglátóipari szektorban
  • Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás

Megbízóról:
Cégcsoport jelenleg a magyarországi gasztronómia területén több divízióban is megkerülhetetlen piaci szereplő, a környezetbarát csomagolóanyagoktól az éttermi szoftverek és alkalmazások fejlesztéséig.
Ebbe a dinamikusan fejlődő cégcsoportba keresünk Területi képviselő munkatársat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix bér, valamit teljesítmény alapú prémium
  • Önálló, rugalmas munkaidő beosztás (kizárólag hétköznapi munkavégzés)
  • Béren kívüli juttatások (pl.: sporttámogatás)
  • Új, modern munkaeszközök: cégautó, telefon, laptop
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Változatos, kreatív feladatok
  • Teljeskörű betanítás, és ha szükséges a szakirányú továbbképzések biztosítása
  • Valódi előrelépési lehetőség

Egyéb információ:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Vidéki lakhellyel is végezhető munka
  • Célterület: Nyugat-Magyarország

Munkavégzés helye:

  • Országosan, budapesti központtal

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát nettó munkabér igényét a "Területi képviselő" tárgy megjelölésével.

ÉRTÉKESÍTŐ / TERÜLETI KÉPVISELŐ (bp1250)

Budapest
Pest
Baranya
Békés, 5630 Magyarország
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves, 3360 Magyarország
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád, 2642 Magyarország
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Frissítés dátuma: 23.09.2022