Ugrás a tartalomra

Értékesítő

Karbantartási anyagokat forgalmazó partnercégünk keresi bővülő csapatába új értékesítési kollégáit.

Jelenleg Magyarországon Jász-Nagykun-Szolnok és Zala megyében keresnek munkatársakat, így a lakóhelyednek megfelelő megyében tudsz majd dolgozni.

Feladataid közé tartozik majd:

  • a meglévő ügyfélkör felelősségteljes kezelése és bővítése,
  • technikai és kereskedelmi tanácsadás,
  • műszaki problémák megértése, majd arra megoldások kidolgozása,
  • tárgyalások lefolytatása a döntéshozókkal és a felhasználókkal,
  • önálló vevő- és forgalomfelelősség.

Munkádért cserébe kimagasló alapbérrel és jutalékkal gyarapszik a pénztárcád havonta. Ezen felül technikai és értékesítési képzéseken is részt tudsz venni melyet a cég szervez a számodra. Természetesen a munkádhoz szükséges céges autó, laptop és telefon adott, így már csak a lelkesedésedre és tapasztalatodra van szükség.

Elengedhetetlen a cég számára, hogy legyen már szakmai tapasztalatot értékesítőként és ne okozzon gondot a kommunikáció sem. Jelentkezésed során előnyt képez, ha hasonló területről jössz vagy az, ha műszaki végzettséggel rendelkezel.

Az állás pontosabb részleteivel kapcsolatosan önéletrajzod beküldése után tudjuk felvenni veled a kapcsolatot. Ne habozz hát és küld el jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Értékesítő

Jász-Nagykun-Szolnok
Zala
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
Középiskola

Létrehozás dátuma: 20.05.2022

Állás megosztása