Ugrás a tartalomra

Értékesítési asszisztens

Cégünk, 150 telephellyel Európában,
több mint 2 000 munkatárssal,  45 éves tapasztalatával a piacvezetők között

 Munkatársat keresünk

teljes munkaidőben Szigetszentmiklósi telephelyünkre.

Elvárások :

  • Írásban és szóban is kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Ügyfélközpontú, gyors, pontos, megbízható
  • Microsoft Office felhasználás szintű ismerete
  • Érettségivel vagy felsőfokú közgazdász/kereskedelmi szakvégzettséggel rendelkezik,
  • zép szintű  angol nyelvtudása van,

Feladatok:

  • Beérkező ügyfélhívások kezelése, ügyféligények felvétele
  • Árajánlatok előkészítése, és kiküldése,
  • Szerződések kezelése,
  • Ajánlatok készítése,
  • Adminisztrációs feladatok,
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal (logisztika, szerviz, számlázás).

Amit kínálunk:

  • Magas kereseti lehetőség
  • Cafetéria
  • Bejárási támogatás
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, tervezhető munkabeosztással.
  • Egyműszakos munkarend.

Magyar nyelvű önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Legyél Te is részese sikereinknek és ennek a nagyszerű csapatnak!

Szigetszentmiklós, 2310 Magyarország
Pest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Frissítés dátuma: 19.09.2022

Állás megosztása