Ugrás a tartalomra

Építőmérnök angol nyelvtudással

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Építőmérnöki diplomával rendelkezel és szeretnél multikultúrális munkakörnyezetben szembenézni az új kihívásokkal, hiszen előszeretettel használod az angol nyelvet?
  • Légy részese Te is koreai partnercégünk új nagyszabású ipari beruházásának felépítésében Nyíregyházán!
  • Angol nyelven jól kommunikáló kollégát keresünk építőmérnöki pozícióba teljes munkaidőbe, 2 éves határozott idejű szerződéssel kiemelkedő kereseti lehetőséggel.

Feladatok:

  • Építészeti ütemezés megszervezésében való részvétel
  • Az építészeti kivitelezés alvállalkozóinak felügyelete
  • Építőipari alvállalkozók által elvégzett munkálatok minőségének ellenőrzése
  • Tervezésben és kivitelezési munkák során felmerülő változtatások nyomon követése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, a munkakör szempontjából releváns területen
  • Építőmérnöki területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • Szervező és problémamegoldó képesség
  • MS Office alkalmazások ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás – a külföldi főnökökkel és kollégákkal napi szinten kell kommunikálnod
  • Esetleges hétvégi túlórák vállalása
  • Határozott, magabiztos egyéniség

Amit nyújtunk:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 7-16 óráig, egy óra ebédidővel
  • Multikulturális munkakörnyezet, európai színvonalú munkafeltételek és bérezés

Jelentkezés: kizárólag fényképes önéletrajz alapján, melyet a "Jelentkezem" gombra kattintva várjunk.

Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Teljes munkaidő
5-10 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 02.12.2022

Állás megosztása