Ugrás a tartalomra

CNC programozási vezető

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Borsod megyei gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • CNC programok munkavégzésre történő biztosítása,
  • Programozói csoport koordinálása,
  • Programozási folyamatok fejlesztése,
  • Szerszámtervezésben való aktív részvétel,
  • Rendszeres riportok elkészítése,
  • Társosztályokkal való folyamatos egyeztetés.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki végzettség előny),
  • Magabiztos CNC megmunkálási, műveleti és szerszám ismeret,
  • Haladó színtű MASTERCAM ismeret,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások,
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 22.09.2022

Állás megosztása