Ugrás a tartalomra

Nemzetközi, szoftverfejlesztő partnerünk részére keresünk munkatársat

AUTOMATIZÁLT SZOFTVERTESZTELŐ

(16-1736)

pozícióba.

Feladatok:

  • Automatizált tesztelés,
  • Tesztesetek elkészítése specifikációknak megfelelően,
  • Teszteredmények elemzése és dokumentálása,
  • Hibaelhárítást és problémamegoldás.

Elvárások:

  • Automatizált tesztelésben szerzett min. 2 év tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Valamely scriptnyelv ismerete (Python, Shell, Java),
  • Linuxban szerzett tapasztalat,
  • Előny: Selenium ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és kiemelkedő juttatási csomag,
  • Nemzetközi projektekben való részvétel,
  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1736”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

AUTOMATIZÁLT SZOFTVERTESZTELŐ (16-1736)

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
2 év
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 21.09.2022

Állás megosztása