Ugrás a tartalomra

Automatizálási mérnök

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Tiszaújvárosban működő nemzetközi termelő vállalat megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Villamos üzemviteli problémák felismerése, megoldása,
  • Termelés biztosítása villamossági oldalról,
  • Saját javaslatok benyújtása fejlesztésekre és karbantartásra,
  • Együttműködés a villamos karbantartó technikusokkal,
  • Siemens PLC és HMI programozása.

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség,
  • Legalább 3 éves, termelő vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • Siemens Step7 programozási ismeretek,
  • AC és DC villamos hajtástechnikai ismeretek,
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, tervezhető karrier,
  • Vonzó bérezési feltételek, kiegészítő juttatások, 13. havi jövedelem,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések.

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a munkakör megjelölésével a jelentkezés gombra kattintva. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 22.09.2022

Állás megosztása