Ugrás a tartalomra
Premier Risk Kft. cover

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Keressük azon ambiciózus pályakezdőket, pályamódosítókat, akik a hosszú távú jövőjüket pénzügyi területen akarják eltölteni, lelkesek, szorgalmasak és tettrekészek!

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei irodahálózatunk nyíregyházi ügyfélszolgálatán 1 fő részére kínálunk helyet.

Amit kínálunk Neked:

  • Szakmai fejlődés, intenzív mentori támogatás
  • Átlagkeresetnél magasabb szintű jövedelem
  • Inspiratív irodai környezet
  • Hosszútávú jövőkép

Rád váró feladatok:

  • Folyamatos ügyfélkiszolgálás a legmagasabb szinten
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • Értékesítési célkitűzések elérése

Elvárásaink Feléd:

  • Legalább középfokú végzettség, diploma előnyt jelent
  • Biztosítási,-és/vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Folyamatos fejlődésre való igény
  • Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség

Pályázni fényképes önéletrajzzal tudsz a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Nyíregyháza
Kisvárda, 4600 Magyarország
Mátészalka, 4700 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Fehérgyarmat, 4900 Magyarország
Tiszavasvári, 4440 Magyarország
Újfehértó, 4244 Magyarország
Nyírbátor, 4300 Magyarország
Vásárosnamény
Nagyecsed, 4355 Magyarország
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
Középiskola

Frissítés dátuma: 01.12.2022

Állás megosztása